Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Atpūta Portugālē pie Atlantijas okeāna, Peničē

0
Cena
No€625
Cena
No€625
The tour is not available yet.

Turpināt rezervāciju

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

391
8 dienas
Ceļojuma datums : 06.07.2018.
Maksimālais cilvēku skaits : 20
Ceļojuma apraksts

Pateicoties savai atrašanās vietai un dažādām pludmalēm , Peniči iecienījuši gan aktīvas atpūtas cienītāji, gan tie, kam patīk doties ekskursijās.  Izvēle ir Jūsu ziņā – atpūta pludmalē vai iepazīt bagāto un skaisto Portugāles kultūru un dabu, dodoties ekskursijās uz Nazāri, Sintru, Porto, Lisabonu vai uz pasakainajiem kalnu ciematiņiem. Un protams garšīgā portugāļu virtuve un vīni …

 

 

 

Izbraukšanas vieta

Rīgas lidosta

Cenā iekļauts

 • Lidojums Rīga - Lisabona - Rīga (airBaltic)
 • lidostu nodokļi;
 • Rokas bagāža (maks. svars 8kg, maks. izmērs 55*40*20 cm)
 • Nododamā bagāža – viena soma līdz 20 kg
 • Dzīvošana 3* viesnīcā divvietīgā numurā + brokastis
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta

Papildus izdevumi

 • Lisabonas apskates ekskursija - 65 Euro
 • Ekskursija uz Obidušu, More de Air alām, Templiešu pili Tomārā un Nazāri - 75 Eur
 • Ekskursija uz Sintru, Kaškais un Roka ragu - 65 Euro
 • Ekskursija uz Porto - 85 Euro
 • Ekskursija uz kalnu ciematu Monsanto - 85 Euro
 • Ieejas biļetes muzejos, pilīs un citos objektos.
 • medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam,  jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 150 EUR  avansa iemaksas;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā līdz 01.06.2018.                        

Ceļojuma anulācijas noteikumi:  

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 01.05.2018., tiek ieturēti 150 EUR;
 • atsakoties no 01.05.-01.06.2018., tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties pēc 01.06.2018., tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Maršruts

1. diena.06.07.2018.

Lidojums uz Lisabonu pl.12:50
Ierašanās Lisabonā pl. 15:25
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.
Pārbrauciens uz Peniči. Izvietošanās viesnīcā Hotel Soleil Peniche 3*.

2. diena.07.07.2018.

Lisabonas apskates ekskursija: Marķīza Pombāla laukums, Sv. Heronima klosteris, Belemas tornis, vecpilsēta u.c. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Lisabonas okeonāriju, doties uz kādu no pilsētas slavenajiem skatu laukumiem – miradores un iepazīt pilsētas dzīvi pavizinoties ar vietējo tramvaju pa šaurajām, stāvajām ieliņām. Noteikti neaizmirstiet pasēdēt kādā no pilsētas centrālo laukumu kafejnīcām, lai nobaudītu portugāļu garšīgās krēmkūkas – tā, lai šī skaistā baltā pilsēta uz septiņiem pakalniem ilgi paliktu Jūsu atmiņā! Vakarā iesakām apmeklēt portugāļu fado priekšnesumu Lisabonā, kur varēsiet izsāpēt portugāļu jūrasbraucēju sievas dzīvi… Romantiski un skaisti. Vakarā argriešanās viesnīcā Peničē.

3. diena.08.07.2018.

Ekskursija uz Obidušu, More de Air alām, Templiešu pili Tomārā un Nazāri.
Viduslaiku pilsēta Obiduša – viena no pasakainākajām Portugāles pilsētām. Iekšpus pilsētas mūriem virzienā uz pili ved nelielas ieliņas ar zemām mājiņām, ko apvij rozes… Iesakām doties pastaigā pa cietokšņa mūriem un nogaršot slaveno ķiršu liķieri – Ginju šokolādēs glāzītē.
15 km no Fatimas apskatīsiet vienu no 7 Portugāles brīnumiem – Mora de Aire grotu, kasir lielākās un iespaidīgākās Portugāles alas. Kā jau daudzās līdzīgās alās, arī šeit fascinē pazemes pasaules varenība – stalaktītu un stalagmītu veidojumi,kam pat doti savi nosaukumi kā “želejas zivs”, “Ērģeles”, “Elles vārti”.
Templiešu pils Tomarā (XII gs.), kas ir viena no Portugāles iespaidīgākajām celtnēm un iekļauta UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā.
12. un 13.gs. Templiešu ordenis Portugālē cīnījās pret mauriem un templiešu aizsardzībai tika celtas gan pilis gan baznīcas. Tomaras pils uzcelta 1162. gadā. 1550 gadā tika uzcelts klosteris un izveidoti vien Portugālei raksturīgie Manuelina stila izgreznojumi, starp kuriem arī slavenais, visneparastākais Manuelina stila loga greznojums (1510.) ar okeāna un Lielo Atklājumu laika attēlojumu.
Brauciens uz Nazāri. Nazāre spēj būt gan populārs vasaras kūrorts gan vienkāršs zvejnieku ciemats ar senām tradīcijām. Augšā ciemats, lejā pludmale. Vīri tērpušies rūtainos kreklos un adītās sporta cepurēs sēž savās spilgtajās laivās ar garajiem priekšgaliem, brauc okeānā un zvejo. Sievas ģērbušās vairāku kārtu apakšsvārkos ,lāpa tīklus un žāvē zivis. Dzīvas pilsētiņas leģendas, kas stāsta par to,kas senatnē noticis. Vakariņās sardīnes , jūras veltes un vietējais vīns kādā no piekrastes krodziņiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā Peničē.

4. diena. 09.07.2018.

Ekskursija uz Sintru, Kaškais un Roka ragu.
Sintra – Ja vēlies nokļūt pasakā, dodies uz Sintru. Viena no Sintras pasakainākajām vietām ir dīvainā Quinta da Rigaleira, kas iekļauts UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā. Tas ir nedaudz mistisks, jokains, klintī veidots dārzs ar rūķīšu pili, grotām un pazemes takām. Šo dārzu pazīst arī kā Masonu ložas loceļa miljonāra Monteiro (António Augusto Carvalho Monteiro) pili.
Roka rags – Eiropas galējais rietumu punkts, kur iespējams pat iegūt sertifikātu, un sajusties kā pasaules malā. Brauciens uz Kaskaiš, tā ir viena no populārākajām Lisaboniešu atpūtas vietām vasaras sezonā, kas agrāk bija sens zvejnieku ciematiņš, bet tagad lielisks kūrorts ar greznām viesnīcām.
Vakarā atgriešanās viesnīcā Peničē.

5. diena.10.07.2018.

Ekskursija uz Porto.
Portu – “Enriki Jūrasbraucēja” pilsēta Doru upes krastos. Pilsēta, kuras nosaukums devis vārdu Portugālei. UNESCO pasaules mantojuma pilsēta, kas lepojas ar savu katedrāli un brīnišķīgo rozetes logu rietumu fasādē, ar Santa Clara manierisma stilā celto baznīcu, ar Sao Bento – dzelzceļa staciju, ar panorāmas skatu vietu Torre dos Clerigos. Tās ir tikai dažas no tām vietām, ko vajadzētu redzēt Portu. Ielūkoties tirgos un tirdziņos, paklaiņot pa Ribeiras kvartālu pie upes, šķērsot Infante Dom Henrique tiltu.
Slavenākais no Portugāles tiltiem ir Gustava Eifeļa celtais Maria Pia tilts, kas savlaik bija garākais arku tilts Pasaulē.
Ar Doru upes ielejas skaistumu var iepazīties jau Portu, tāpēc iesakām izbraukt ar kuģīti un baudīt jūras veltes kādā no krastmalas zivju restorāniem.
Vakarā atgriešanās viesnīcā Peničē.

6. diena.11.07.2018.

Ekskursija uz kalnu ciematu Monsanto.
Viena no Portugāles interesantākajām vērtībām ir tās kalnu ciemati, kuros virmo gan vēstures un tradīciju gaisotne, gan paveras fantastiski kalnu skati.
Tāda vieta ir arī Monsanto, ciematiņš, kas atrodas Portugēles vidusdaļas austrumos, Estrelas kalnos (Serra Estrela). Nocietinātais autentiskais portugāļu ciematiņš ar granīta mājām izaudzis klana nogāzē starp gigantiskiem akmeņu milžiem. Mājas gluži vai saaugušas un ieaugušas klinšu bluķu starpās.
Šķiet, šeit apstājies laiks un nekas nav mainījies no senseniem laikiem. Nelielajam ciematiņam ir gan savas pilsdrupas, gan Portugālei raksturīgās Manuelina stila durvju aiļu apdares. 1938. gadā Monsanto ieguvis visportugāliskākā ciemata titulu.
Vakarā atgriešanās viesnīcā Peničē.

7. diena.12.07.2018.

Atpūta pie okeāna.

8. diena.13.07.2018.

Transfērs uz lidostu.
16:10-22:35 lidojums Lisabona – Rīga
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.

Foto