Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

KIRGIZSTĀNA UN KAZAHSTĀNA LĪGO SVĒTKOS UN ATPŪTA PIE ISIKULA EZERA

0
Cena
No€1,450€1,300
Cena
No€1,450€1,300

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

572
8 dienas
Ceļojuma datums : 18.06.2019.
Maksimālais cilvēku skaits : 40
Ceļojuma apraksts
KIRGIZSTĀNA UN KAZAHSTĀNA LĪGO SVĒTKOS UN ATPŪTA PIE ISIKULA EZERA
Cenā jau iekļautas ekskursijas, ieejas maksas un programmā minētā ēdināšana!
Kalni, jurtas, nomadi…  Zaļas ielejas un pakalni, pa kuriem klīst prāvi ganāmpulki…Kazahstānas dabas bagātības – krāšņais Eltyn Emel nacionālais parks un smilšu piļu Charyn kanjons…
Kirgizstānas lepnums un simbols – Isikula ezers – iespraucies starp divām Tjanšanu kalnu apakšgrēdām vairāk kā 1600 m augstumā, tas ir otrs lielākais augstkalnu ezers pasaulē!

Izbraukšanas vieta

Rīga

Cenā iekļauts

 • Llidojums Rīga - Almati - Rīga (nododamā bagāža līdz 20 kg, rokas bagāža līdz 8 kg) (Air Baltic);
 • visi programmā minētie transfēri un pārbraucieni; šofera pakalpojumi, komfortabla autobusa noma;
 • nakšņošana viesnīcās (dzīvošana 2-vietīgos numuriņos), viesu namos (2 personas istabiņā, ar dalītu WC un dušu), 1 nakts jurtās (ar pieejamu WC un dušu);
 • programmā minētās brokastis un vakariņas;
 • programmā minēto objektu ieejas maksas;
 • dzeramais ūdens pārbraucienu laikos;
 • grupas vadītāja un vietējo krieviski runājošu gidu pakalpojumi.

Papildus izdevumi

 • ērgļu medību šovs: 10 USD (lai notiktu nepieciešami vismaz 8 skatītāji);
 • filca ražotnes apmeklējums: cena tiks pievienota;
 • maizes programma: cena tiks pievienota;
 • izbrauciens ar zirgiem Chon kemin: 20 USD zirgs + 25 USD pavadonis uz grupu.
 • ceļojumu apdrošināšana uz brauciena laiku, standarta pakete: 10 EUR pers. līdz 75 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 105 EUR. (Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā, vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu. 1-vietīga izvietošanās nav iespējama nakšņojot jurtā).
Maršruts

1. diena.18.06.2019.

Rīga – Almati
Tikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.
Lidojums ar airBaltic: Rīga – Almati, plkst. 23:35-07:50.
Kazahstāna ir milzīga valsts – devītā lielākā pasaulē, teritorijas ziņā tā ir lielāka par Eiropu un 5 reizes pārsniedz Eiropas lielāko valsti Ukrainu. Pateicoties naftas, gāzes un derīgo izrakteņu resursiem, tā ir arī bagātākā, attīstītākā un dārgākā zeme Vidusāzijas reģionā. Ceļojuma laikā iepazīsim tās neskarto bagātību – dabu!

2. diena.19.06.2019.

Almati – Altyn Emel nacionālais parks
Kazahstānas lielākā pilsēta Almati, kas tulkojumā nozīmē “bagāts ar āboliem”, tās apkārtnē aug neskaitāms daudzums savvaļas ābeļu. Iepirksimies Almati zaļajā tirgū un dosimies pastaigā pa Almati parkiem, kurus rotā ziedi. Pārbauciens uz Altyn Emel nacionālo parku. Pa ceļam pusdienu pauze Kapčagaj – Kazahstānas Lasvegasā! Pārbrauciena laikā šķērsosim dambi pār Ili upi. Altyn Emel nacionālais parks aptver 4600 kvadrātmetru lielu teritoriju, tas plešas no Ili upes, kuras dambi šķērsosim, līdz pat Ak tau kalnu masīvam un dzidrajam Kapčagai ezeram. Parks, galvenokārt, ir tuksnešains ar krāšņu, klinšainu reljefu. Parka nosaukums tulkojumā nozīmē “zelta segli”. Leģenda vēsta, kad Čingishans šķērsojis šo skaisto vietu saulrietā, fonā esošie kalni viņam atgādinājuši zelta seglus.
Vakariņas un nakšņošana vietējai ģimenei piederošā viesu namā.

3.diena20.06.2019.

Altyn Emel nacionālais parks

Brokastis.

Brauciens cauri parkam un ekskursijas parkā – Kazahstānas dabas brīnumā!

Krāsām piesātinātais – dzeltenos, oranžos, baltos, sarkanos un rozā toņos – Aktau kanjons, kas atgādina mežonīgos rietumus un izrobotie bordo krāsas Katatau vulkāniskie kalni.

Parkā mitinās arī dažādas reti sastopamas zīdītāju sugas – Prževaļskas zirgi, kulani, kas atgādina savvaļas ēzeli, kalnu aitas un gazeles. Iespaidīgais 700 gadus vecā vītola apmeklējums oāzē.

Dziedošās smiltis saulrietā – pasakains skats, kas iespaidos pārsniedz Namībijas smilšu kāpu. Dziedošās smiltis ir divu klinšainu kalnu masīvu ielokā esošas 150 m augstas milzu kāpas, kurās vējš rada “mūziku”. Ja gaiss ir pietiekoši sauss, tad radītās skaņas atgādina ērģeļu skanējumu. Tādas “vientuļas” kāpas pasaulē ir reti sastopamas. Māņticīgie tic: ka tam, kam izdosies uzkāpt kāpu pašā augstākajā virsotnē, piepildīsies sen lolots sapnis!

Vakariņas un nakšņošana vietējai ģimenei piederošā viesu namā.

4.diena21.06.2019.

Altyn Emel – Charyn kanjons – Karakola
Brokastis.
Pastaiga pa Charyn kanjonu – vienu no iespaidīgākajiem dabas veidojumiem Centrālāzijā. Iesaukts par Vidusāzijas Grand Canyon, 300 m dziļais Charyn kanjons ir interesants ar savu sārto toni, kas īpaši spilgti atklājas saulrieta gaismā, un smilšakmens klinšu veidojumiem “Piļu smaiļu” (Dolina zamkov) ielejā.
Kazahstānas – Kirgizstānas robežas šķērsošana. Ierašanās Karakolā – pilsētā ar auglīgu zemi, zaļiem dārziem, papeļu aizēnotiem celiņiem un koka mājiņām, kas atgādina šokolādes kastītes.
Vakariņas un iekārtošanās viesnīcā.
Nakšņošana viesnīcā Karakolā.

5.diena22.06.2019.

Karakola – Jeti Oguza aiza – Bonkonbajevo
Brokastis.
Karakolas pilsētas apskates ekskursija un tirgus apmeklējums – iespējams iegādāties kraukšķīgas cūku pupas, riekstiņus un dažādus žāvētos augļus – rozīnes, aprikozes… Pārbrauciens uz gleznaino Jeti-Oguza aizu. Aiza populāra ar tās sarkanbrūnajām klinšu veidojumiem. Tās nosaukums ir tulkots no Kirgizstānas valodas un nozīmē “Septiņus buļļus”. 35 km garā siena, kas sastāv no septiņām milzīgām sarkanbrūnām klintīm – tik tiešām atgādina cieši sastājušos niknus buļļus! Īpaši romantisks ir “lauztās sirds” veidojums, kas atrodas pie ieejas aizā. Iespējama piknika pauze ar vietējiem labumiem, tādiem kā šašliks!
Bokonbajevo ir ciems Isikula ezera dienvidu piekrastē. Isikula ezers ir otrs lielākais augstkalnu ezers pasaulē. Tajā ietek gan daudz karsto avotu, gan kalnu strautiņi un upes. Ezers nekad neaizsalst, iespējams, no tā cēlies ezera nosaukums, kas kirgīzu valodā nozīmē “siltais ezers”. Tā ietekmē ar Bonkobajevo ir kristāli tīrs un skaidrs kalnu gaiss, visapkārt sulīgi zaļas pļavas un zaļi apauguši pauguri.
Jurtas – līdzīgi kā Mongolijā, arī Kirgizstānā ir valsts simbols, bez kā šīs zemes ainava nebūtu iedomājama. Piemērotas Centrālāzijas klimatam ar karstām vasarām un bargām ziemām, jurtas gadsimtiem ilgi kalpojušas par kirgīzu mājām. Palikt jurtā pa nakti ir neatņemama Kirgizstānas un Centrālāzijas ceļojuma sastāvdaļa.
Vakariņas un nakšņošana jurtu nometnē netālu no ezera.
Jurtu nometnē pieejama WC un dušas.

6.diena23.06.2019.

Bonkonbajevo – Chon kemin ieleja
Brokastis.
Iespējams ērgļu medību šovs Isikula ezera krastā.
Iespējams filca (voiloka) ražotnes apmeklējums.
Pārbrauciens uz Chon kemin ieleju. Pa ceļam piestāsim Kyzyl tuu ciematā, lai redzētu kā tiek gatavota jurtas koka konstrukcija. Chon kemin ieleja piedāvā skaistas ainavas no pustuksnešiem līdz pat ledājiem. Dabas parks aizņem 500 ha platību, tās augstums pakāpeniski pieaug no 1400 līdz 2800 m.
Parkā esošās 6 augu sugas un 21 dzīvnieku sugas, tai skaitā sniega leopardi, staltbrieži, klinšu ērgļi, ir uzskaitīti Sarkanajā grāmatā.
Ierašanās viesu namā Ashu.
Līgo svētku vakariņas un nakšņošana viesu namā Ashu.
Iespējama maizes programma. Kā arī, iespējama izjāde ar zirgiem vai brauciens pajūgā.

7.diena24.06.2019.

Chon kemin ieleja – Biškeka
Brokastis.
Dodamies uz Biškeku. Pa ceļam apskatīsim Burana torni. Pusdienu pauze jaukā restorānā. Biškekas – Kirgizstānas galvaspilsētas iepazīšanas ekskursija: Ala-Too laukums, vēstures muzejs, pastaiga pa pilsētas parku.
Vakariņas restorānā.
Nakšņošana viesnīcā Biškekā.

8.diena25.06.2019.

Biškeka – Almati
Brokastis.
Kirgīzu tirgus apmeklējums. Pārbrauciens uz Almati – sniegotu kalnu ieskauto Kazahstānas spoži zaļo metropoli. Almati apskates ekskursija: Republikas laukums, Zenkof katedrāle, kas uzcelta tikai no koka, bez naglām! Leģendārais Medeo ledus aplis.
Vakariņas.
Nakšņošana viesnīcā Almati.

9.diena26.06.2019.

Transfērs uz lidostu.
Lidojums mājup: Almati – Rīga, plkst. 08:50-11:30.

Foto