Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Odesa, pērle pie Melnas jūras! VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

0
Cena
No€377
Cena
No€377

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

698
8 dienas
Ceļojuma datums : 21.06.2019., 25.07.2019., 22.08.2019.
Maksimālais cilvēku skaits : 40
Ceļojuma apraksts

Odesa, pērle pie Melnās jūras

Kijeva – Melnā jūra – kafejnīca Franzole – Kriminālā Odesa – Konjaka muzejs un raošana – Odesas tirgūs Privoz – atpūta pie Melnās jūras

Datumi: 21.06; 25.07; 22.08

8 dienas / visas naktis viesnīcas

cena 377.00

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

Maršruts

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts car Latviju, Lietuvu un Baltkrievijas Republiku. Nakšņošana viesnīcā pie Baltkrievijas Republikas un Ukrainas robežas, Gomeļas apkaimē.

2. diena
Brokastis. Brauciens pa Ukrainas teritoriju. Ekskursija Kijevā – ceļojums pa Ukrainas galvaspilsētas centra un vēsturisko Pečoru interesantākām un nozīmīgākām vietām. Ceļojums atklās Kijevas dažādas puses. Jūs apmeklēsiet svētvietas, kā arī vietas, kur norisinājās Ukrainas politiskā un sportiskā vēsture. Kijeva ir dievnamu kaskāde (Kijevas Pečoru klosteri, Mihaila klosteris, Kijevas Svētās Sofija katedrāle), Maidāna notikumu ģeogrāfija (Ševčenko bulvāris ar Ļeņina postamenta drupām, Hreščatik, Maidāns, Gruševska iela, Marijas parks, Augstākā rada) un pat futbola epicentrs – Lobanovska stadions. Pēc piesātinātas programmas atpūtīsimies Slavas laukumā, no kura paveras skaista Dņepras upes panorāma un Kijevas ainavas. Brīvais laiks Kijevā. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Turpinām ceļojumu uz Odesu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta Melnās jūras piekrastē. Nakšņošana viesnīcā.

4 diena
Brokastis – sātīgas un garšīgas! Ekskursija Odesā. Viena ekskursija Odesā aizstāj 2 stundas dzīves. Aritmētika ir tāda. Viena neparasta ekskursija Odesā – paildzina dzīvi par 1 gadu. Tas ir pierādīts fakts! Šo divu stundu laikā jūs redzēsiet Arkādiju un Franču bulvāri; Jūras staciju un Karantīna laukumu; divas šampaņas vīnu rūpnīcas un trīs teātrus; divas Arnauta ielas un trīs de Ribas pieminekļus; Odesas kinostudiju un simts vietas, kur filmēja daudzas iemīļotas filmas. Un tas, kamēr braucam autobusā… Tad dosimies stundas ilgā pastaigā. Ne jau tāpēc, lai jūs nogurdinātu, bet lai ļautu apskatīt tuvumā vai pat pataustīt: Voroncova un Šaha pili; māju ar vienu sienu un māju, kur plānoja nošaut Kotovski; Djuka pieminekli un pieminekli Jekaterinai ar favorītiem; Potjomkina kāpnes un jūru, pie kuras tās ved…
Un vēl kaut ko, un kaut ko citu. Ko tieši, pagaidām neteiksim, citādi jums būs garlaicīgi… Pusdienas, siltas, toties oriģinālas. Odesas virtuves kafejnīca atrodas «Mākslīgo minerālūdeņu» paviljona telpās, ko uzbūvēja 1826 g. pēc imperatora pavēles. Sākotnēji cilvēki te satikās, lai iedzertu, paēstu un patērzētu par dzīvi. Šodien tradīcija turpinās, uz kafejnīcu «Franzoļ» (“Франзоль”) cilvēki nāk pēc mājas ēdieniem un omulīgas gaisotnes dēļ. Brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Gardas brokastis. Ekskursija «Kriminālā Odesa». «Visu kontrabandu taisa Odesā, Mazajā Arnautu ielā», teicis Ostpis Benders. O jā, viņam bija taisnība! Jūs jau gaida «Moldavankā» un «Privoz» tirgū. Jūs vēro, jeb «Jums nav jāiet?» pie Gocmaņa un Miškas Japončika (Mihails Vinnickis, Benja Krik) mājas. Jūs izseko pa logiem, kur piedzima Džeims Bonds un Štirlics. Jūs vēlas redzēt turpat, kur defilēja Soņka Zelta Rociņa. Jūs vaicāsiet: kurš tad? Atbildēsim: mēs! Mēle niez, kā gribas par viņiem visiem pastāstīt. Atbrīvojiet mūs no tās, un ekskursijā jūs uzzināsiet par skaļajām afērām un aplaupīšanām, dzirdēsiet par Odesas noziedznieku atjautību un šarmu, redzēsiet vietas, kas saistītas ar iemīļotām filmām un Odesas kriminālo pagātni… Brīvais laiks. Suvenīru pirkšana, naudas tērēšana. Aicinām doties ceļojumā uz Ukrainas vienīgo Šustova konjaka muzeju. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet 5 zāles: 1. zāle – Konjaka nama «Shustoff» vēsture; 2.zāle – Konjaka spirtu ražošana un izturēšana mucās; 3.zāle – Šustovu dinastijas vēsture; 4.zāle – Odesas konjaka rūpnīcas vēsture. Kinozāle, kur redzēsiet filmu par leģendāra dzēriena vēsturi; 5.zāle – Ekspozīcija, jūs degustēsiet parastus konjakus un markas konjakus. Pēc ekskursijas un degustācijas varēsiet iegādāties «Shustoff» rūpnīcas produkciju firmas veikalā. Mums nav šaubu, ka ceļojums Šustova muzejā atstās siltās atmiņas uz ilgiem laikiem un Jūs atbrauksiet uz muzeju ne vienu reizi vien. Atgriešanās viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Konjaka degustācija (no 6 līdz 34 gadiem izturēts) – 350 uah)

6. diena
Brokastis. «Privoz». Odesa sākas «Privoz» tirgū. «Privoz» – Odesas tirgu karalis. Tirgus ir gandrīz 200 gadus vecs, odesieši «taisa tirgu» šajā vietā ne tikai mantkarīgos nolūkos. Privoz apmeklējums neatpaliek no vizītes teātrī: te izspēlē drāmas un komēdijas, skatītāji t.i. pircēji, spēlē ne sliktāk par vadošajiem aktieriem – pārdēvējiem. Izskan tādas replikas, kā elpu aizrauj. Tā gan ir izrāde! Tirgus aizņem 8 hektārus lielu platību, tajā strādā ap 6 tūkstošiem pārdēvēju. Izvēle ir iespaidīga, nopirkt var jebko! Iesim gar dažādām tirdzniecības vietām: dārzeņi, augļi, gaļa, zivis, piena produkti u.c. Visu cieņu tirgum: priekšroka dabīgiem produktiem! Ekskursija tirgū ne tikai iepricinās ar skatu, bet arī sniegs iespēju nogaršot dažādus gardumus, parunāt ar Odesas tirgotājām, pavingrināties «odesiešu» valodā – šeit tā saglabājusies savā autentiskā veidolā. Atpūta pie jūras un viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atvadāmies no Odesas. Tranzīts caur Ukrainas un Baltkrievijas Republikas teritoriju. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Baltkrievijas Republikas, Lietuvas un Latvijas teritoriju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuveni – pusnakts.

Izbraukšanas vieta

Izbraukšana no Rīgas

Cenā iekļauts

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
  • Visas izbraukuma ekskursijas;
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5€ (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Kojaka degustācija (no 6 līdz 34 gadiem izturēts) – 350 uah

Ceļojuma cena:
€ 377.00 (1 vieta autobusā)
€ 497.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 150.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Foto