Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Portugāles skaitākās vietas un atpūta pie Atlantijas okeāna

0
Cena
No€830
Cena
No€830
06/07/2018
* Lūdzu aizpildiet visus obligātos laukumus, lai pārietu nākamajā solī

Turpināt rezervāciju

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

334
8 dienas
Ceļojuma datums : 06.07.2018.
Maksimālais cilvēku skaits : 20
Ceļojuma apraksts

Lai labāk izbaudītu Portugāles skaistumu  un Atlantijas okeāna varenību, piedāvājam maršrutu, kur ekskursijas jau iekļautas cenā.  Bagāto kultūras mantojumu,  skaistos dabasskatus, garšīgo portugāļu ēdienus un vīnus, iepazīsiet, dodoties uz Nazāri, Sintru, Obidušu, Porto, Douro upes ieleju, Lisabonu. Ekskursiju programma piedāvā ieepazīt, izjust un iemīlēt Portugāli, lai kādreiz atkal tur gribētos atgrieties!

 

 

Izbraukšanas vieta

Rīgas lidosta

Cenā iekļauts

 • Lidojums Rīga - Lisabona - Rīga (airBaltic)
 • lidostu nodokļi;
 • Rokas bagāža (maks. svars 8kg, maks. izmērs 55*40*20 cm)
 • Nododamā bagāža – viena soma līdz 20 kg
 • Dzīvošana tūristu klases 2-3* viesnīcās, divvietīgā numurā + brokastis
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
 • Ekskursiju programma pēc apraksta

Papildus izdevumi

 • Ieejas biļetes muzejos, pilīs un citos objektos.
 • medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam,  jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 150 EUR  avansa iemaksas;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā līdz 01.06.2018.                        

Ceļojuma anulācijas noteikumi:  

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 01.05.2018., tiek ieturēti 150 EUR;
 • atsakoties no 01.05.-01.06.2018., tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties pēc 01.06.2018., tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Maršruts

1. diena.06.07.2018.

Lidojums uz Lisabonu pl.13:25
Ierašanās Lisabonā pl. 16:00
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.
Pārbrauciens uz Peniči. Nakts viesnīcā Peničes apkaimē.

2. diena.07.07.2018.

Ekskursija uz Obidušu, Fatimu un Aveiro.
Viduslaiku pilsēta Obiduša – viena no pasakainākajām Portugāles pilsētām. Iekšpus pilsētas mūriem virzienā uz pili ved nelielas ieliņas ar zemām mājiņām, ko apvij rozes… Iesakām doties pastaigā pa cietokšņa mūriem un nogaršot slaveno ķiršu liķieri – Ginju šokolādēs glāzītē.
15 km no Fatimas apskatīsiet vienu no 7 Portugāles brīnumiem – Mora de Aire grotu. Templiešu pils Tomarā (XII gs.) un Kristus Ordeņa klosteris, kas būvēts un pārbūvēts vairāku gadsimtu gaitā.
Portugāles pērle – Aveiru. Līdz pat 16.gs. tā bija ievērojama pilsēta, kas kļuvusi bagāta pateicoties sālij un mencu zvejniecībai. Aizsērēja osta,pilsētas bagātība saruka un šī vieta sāka nīkuļot. Šodien tā atkal ir tik krāšņa, ka to dēvē par “Portugāles Venēciju ” un tā turpina pulsēt un dzīvot sendienu spozmē.
Nakts viesnīcā Aveiro apkaimē.

3. diena.08.07.2018.

Ekskursija uz Porto.
Portu – “Enriki Jūrasbraucēja” pilsēta Doru upes krastos. Pilsēta, kuras nosaukums devis vārdu Portugālei. UNESCO pasaules mantojuma pilsēta, kas lepojas ar savu katedrāli un brīnišķīgo rozetes logu rietumu fasādē, ar Santa Clara manierisma stilā celto baznīcu, ar Sao Bento – dzelzceļa staciju, ar panorāmas skatu vietu Torre dos Clerigos. Tās ir tikai dažas no tām vietām, ko vajadzētu redzēt Portu. Ielūkoties tirgos un tirdziņos, paklaiņot pa Ribeiras kvartālu pie upes, šķērsot Infante Dom Henrique tiltu.
Slavenākais no Portugāles tiltiem ir Gustava Eifeļa celtais Maria Pia tilts, kas savlaik bija garākais arku tilts Pasaulē.
Ar Doru upes ielejas skaistumu var iepazīties jau Portu, tāpēc iesakām izbraukt ar kuģīti un baudīt jūras veltes kādā no krastmalas zivju restorāniem.
Vakarā atgriešanās viesnīcā Peničē.

4. diena.09.07.2018.

Doru augšteces vīna ražošanas saimniecības gar stāvajiem upes krastiem,gadsimtiem ilgā un smagā darbā ir iekopušas neskaitāmas terases: šauras un ne tik šauras. Visas laipni aicina ciemos. Šīs vīna saimniecības portugāliski tiek sauktas par ” “quintām”. Ceļā gar Doru upi ir vairākas jaukas skatu vietas. Šī ir “Portvīna zeme”,tā to reizēm dēvē. Mēs dosimies ekskursijā pa vīna laukiem un degustēsim portvīnu, nolūkosimies skaistajos skatos uz ieleju un vīna dārziem…
Portvīna atklāšana tiek datēta ar 17.gs., kad britu lieltirgotāji aizrautīgi attīstot tirdzniecību ar Portugāli, piejauca Doru vīnam brendiju, lai pārvadājot tas nesaskābtu, Atgriešanās Portu. Nakts viesnīcā

5. diena.10.07.2018.

Atpūta pie okeāna Nazārē. Nazāre spēj būt gan populārs vasaras kūrorts gan vienkāršs zvejnieku ciemats ar senām tradīcijām. Augšā ciemats, lejā pludmale. Vīri tērpušies rūtainos kreklos un adītās sporta cepurēs sēž savās spilgtajās laivās ar garajiem priekšgaliem, brauc okeānā un zvejo. Sievas ģērbušās vairāku kārtu apakšsvārkos ,lāpa tīklus un žāvē zivis. Dzīvas pilsētiņas leģendas, kas stāsta par to,kas senatnē noticis. Vakariņās sardīnes , jūras veltes un vietējais vīns kādā no piekrastes krodziņiem.
Nakts viesnīcā Nazāres apkaimē.

6. diena. 11.07.2018.

Ekskursija uz Sintru, Kaškais un Roka ragu.
Sintra – Ja vēlies nokļūt pasakā, dodies uz Sintru. Viena no Sintras pasakainākajām vietām ir dīvainā Quinta da Rigaleira, kas iekļauts UNESCO Pasaules Mantojuma sarakstā. Tas ir nedaudz mistisks, jokains, klintī veidots dārzs ar rūķīšu pili, grotām un pazemes takām. Šo dārzu pazīst arī kā Masonu ložas loceļa miljonāra Monteiro (António Augusto Carvalho Monteiro) pili.
Roka rags – Eiropas galējais rietumu punkts, kur iespējams pat iegūt sertifikātu, un sajusties kā pasaules malā. Brauciens uz Kaskaiš, tā ir viena no populārākajām Lisaboniešu atpūtas vietām vasaras sezonā, kas agrāk bija sens zvejnieku ciematiņš, bet tagad lielisks kūrorts ar greznām viesnīcām.
Vakarā izvietošanās viesnīcā Lisabonas apkaimē.

7. diena.12.07.2018.

Lisabonas apskates ekskursija: Marķīza Pombāla laukums, Sv. Heronima klosteris, Belemas tornis, vecpilsēta u.c. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Lisabonas okeonāriju, doties uz kādu no pilsētas slavenajiem skatu laukumiem – miradores un iepazīt pilsētas dzīvi pavizinoties ar vietējo tramvaju pa šaurajām, stāvajām ieliņām. Noteikti neaizmirstiet pasēdēt kādā no pilsētas centrālo laukumu kafejnīcām, lai nobaudītu portugāļu garšīgās krēmkūkas – tā, lai šī skaistā baltā pilsēta uz septiņiem pakalniem ilgi paliktu Jūsu atmiņā! Vakarā iesakām apmeklēt portugāļu fado priekšnesumu Lisabonā, kur varēsiet izsāpēt portugāļu jūrasbraucēju sievas dzīvi… Romantiski un skaisti. Nakts viesnīcā Lisabonas apkaimē.

8. diena.13.07.2018.

Brīvais laiks Lisabonā.
Transfērs uz lidostu.
16:40-23:05 lidojums Lisabona – Rīga
*Izlidošanas laiks var tikt mainīts.

Foto