Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Sanktpēterburga rudens krāsās.

0
Cena
No€160
Cena
No€160
22/10/2017

Turpināt rezervāciju

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

68
5 dienas
Ceļojuma datums : 21.10.2017
Ceļojuma apraksts
SANKTPĒTERBURGA RUDENS KRĀSĀS

CEĻOJUMS AR AUTOBUSU. SANKTPĒTERBURGA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ – RUDENS KRĀSAS. 

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: PLESKAVA – SANKTPĒTERBURGA – ERMITĀŽA – PUŠKINA – KATRĪNAS PILS UN PARKS, LICEJS- JUSUPOVAS PILS – GATČINA, GATČINAS PILS

AZIMUT Sanktpēterburga & AZIMUT Fontanka ***
Viesnīca, kas ir augstākā ēka Sanktpēterburgas vēsturiskajā rajonā, atrodas pie Fontankas upes. Viesiem tiek piedāvāts bārs, no kura paveras panorāmas skats, kā arī restorāni un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Visos viesnīcas AZIMUT gaišajos numuros ir rakstāmgalds, televizors un privāta vannas istaba ar vannu. Viesi var baudīt skatu uz pilsētu, kas paveras no 19. stāvā esošā bāra, vai ieturēt vieglas maltītes un malkot dzērienus vestibila bārā.Sanktpēterburgas centrā viesi var viegli nokļūt no metro stacijas Baltijskaja, kas atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā.

Izbraukšanas vieta

Rīga

Cenā iekļauts

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”
 • Nakšņošana viesnīcās (3*, 4*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi

 • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos, ja tie nav iekļauti izbraukuma ekskursijas ietvaros.
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Papildus pakalpojumi: Izbraukuma ekskursijas par papildus samaksu
 • Personiskie izdevumi
 • Krievijas vīza – 70 EUR

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Ekskursiju apkalpošana un ieejas biļetes programmā  norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā: apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu, Petropavlovskas cietoksnis, Katrīnas pils un parks, Ermitāža,  Jusupovas pils, Gatčina  – ir obligāta, ja vēlaties ekskursijas ceļojuma laikā un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā  –  75 EUR/ bērniem 65 EUR

NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI CEĻOJUMA LAIKĀ:

 • Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
 • Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
 • Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
 • Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs ceļojat grupā vairāki cilvēki, informācija tiks izsūtīta uz norādīto telefona numuru, ja katrs ceļojuma dalībnieks vēlās saņemt informāciju atsevišķi, lūdzu norādīt visus telefona numurus ceļojuma iegādes brīdī.
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 65 EUR
 • Piemaksa par izmitināšanu AZIMUT viesnīcā – 35 EUR
 • Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 200 RUB. http://russia.russian-visas.net/russia/misc/registration/
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem. Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. Ieejas biļetes ir iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā tikai, kur tas ir norādīts pie noteikta izbraukuma ekskursijas apraksta sadaļā „Papildus pakalpojumi”.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

NODERĪGA INFORMĀCIJA:

IEEJAS BIĻETES BĒRNI (RF/ ĀRVALSTU PILSOŅI) PIEAUGUŠIE (RF/ ĀRVALSTU PILSOŅI)
Brauciens ar metro 35 RUB 35 RUB
Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem no 500 RUB no 500 RUB
Īzaka katedrāle 50 RUB 250 RUB
Spas-na-Krovi 50 RUB 250 RUB
Krievu muzejs 150 RUB 350 RUB
Maršruts

1. diena.

06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā.

2. diena.

Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija*: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Ermitāžas apmeklējums*. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju – Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena.

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu*. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Imperatora Liceja apmeklējums. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena.

Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»* – apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Gatčinu «Krievijas Imperatoru romantiskā rezidence». Pilsētas centrs un Gatčinas pils ansamblis iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. 1765. gadā Katrīna II Gatčinu uzdāvināja savam favorītam Grigorijam Orlovam, kurš 1766. gadā sāka arhitekta Antonio Rinaldi projektētās Gatčinas pils celtniecību. Vēlākajos gados pils vairākkārt bijusi Krievijas imperatoru rezidence. Vairāk kā 10 gadus šeit dzīvoja un uzturējās Pāvils I, kurš bija viens no romantiskākajiem Krievijas imperatoriem. Gatčinas pils bagātīgais interjers glabā daudz atmiņu par Pāvilu I un viņa sievu. Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

5. diena.

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

Foto