Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Pieslēgties

Reģistrēties

Pēc konta izveides jūs varēsiet sekot saviem maksājumiem un pievienot atsauksmes par ceļojumiem.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstipriniet jauno paroli*
Vārds*
Uzvārds*
E-Pasts*
Telefona numurs*
Valsts*
* Izveidojot kontu jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un Mūsu drošības politikai.

Esat reģistrēts lietotājs?

Pieslēgties

Visi Itālijas noslēpumi. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

0
Cena
No€525
Cena
No€525

Pievienot vēlmju sarakstam

Lai pievienotu vēlmju sarakstam ir jābūt reģistrētam lietotājam

670
10 dienas
Ceļojuma datums : 29.05.2019., 19.07.2019., 14.09.2019.
Maksimālais cilvēku skaits : 40
Ceļojuma apraksts

Alpi – Venēcija – Roma – vakariņas – Perudžas – šokolādes svētki – Montekatini Terme – Florence – Činkve Terre – Portofino – Bergamo – Gardas ezers – Sirmione – brauciens ar kuteri – Vīne
10 dienas / visas naktis viesnīcā
VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

29.05.2019., 19.07.2019., 14.09.2019.

Ceļojuma cena 524.99 Euro

Maršruts

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus. Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaista panorāma – lieliska vieta Jūsu fotogrāfijām! Nakts viesnīcā Itālijā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Venēcijas lagūna. Brauciens ar kruīza kuģi uz Venēciju. Vēlaties redzēt Venēciju, kādu to redz vietējie iedzīvotāji? Vēlaties tuvāk iepazīt Itālijas pilsētas, kurai piemīt īpašā gaisotne, tradīcijas un paražas? Sapņojat nokļūt vietās, kuras reti apmeklē tūristi? Tad mūsu ekskursija pa tūristiem nezināmo Venēciju ir tieši tas, kas vajadzīgs! Ekskursijas laikā atklāsim, kā dzīvo vietējie iedzīvotāji, kuru skaits laiku gaitā samazinās, jo viņus izspiež masu tūrisma attīstība. Apmeklēsim pilsētas nomales, kur vēl var manīt Itālijas dzīves savdabīgu un neatkārtojamu gaisotni, kas Venēcijai piemīta pirms tā kļuva par lielu tūrisma centru. Vietās, kuras apmeklēsim ekskursijas laikā, ļoti reti var sastapt ceļotājus, tāpēc vietējie iedzīvotāji uztver tos kā dinozaurus. Varēsiet vērot «īsto» veneciāniešu ikdienu, apmeklēsiet vietējos iedzeršanas klubus, kur vietējie bieži pavada laiku un, protams, kontrasts starp tūristisko un «neizgreznoto» Venēciju sniegs neaizmirstamus iespaidus. Brīvo laiku varēsiet pavadīt pašā Venēcijas sirdī, kur varēsiet «pagrūstīties» ar tūristiem no visas pasaules un apmeklēt galvenos apskates objektus Svētā Marka laukuma (Piazza San Marco) rajonā. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Kruīzs pa Venēcijas lagūnu – 20 €; Vizināšanas ar gondolu – 120 €; Sv. Marka zvanu tornis – 8 €)

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz Romu. Ekskursijas laikā iegrimsim noslēpumu gaisotnē un iziesim «apgaismoto ceļu», gluži kā filmas «Eņģeli un dēmoni» varoņi, kuri risināja dažādas mīklas un atšifrēja seno skulptūru un tekstu noslēpumus. Greznas pilis, baismīgas katakombas, apbrīnojamas strūklakas un pazemes slēptuves… Notikumu centrā varonis intelektuālis, amerikāņu profesors Roberts Lengdons, kuru tēlo Toms Henks. Viņš skraida pa Romas pilsētu, risinot dažādas mīklas, lai novērstu Vatikāna iznīcināšanu. Atklāt noslēpumu Lengdonam palīdz četri orientieri, kas saistīti ar Zemi, Gaisu, Uguni un Ūdeni, kā arī itāļu skulptora Lorenco Bernīni meistardarbi. Pastaigas laikā apskatīsim Santa Marija del Popolo baznīcu, Svētā Pētera laukumu, Santa Maria della Vittoria baznīcu, Navona laukumu, Četru upju strūklaku, Panteonu, Piazza della Rotonda laukumu, Svētā Eņģeļa pili. Brīvais laiks Romā. Vakarā apmeklēsim Itālijas virtuves restorānu pilsētas centrālajā daļā. Vakariņas sastāv no uzkodas, pirmā, otrā ēdiena un deserta, iekļauts minerālais ūdens un 1/4 vīna. Vakariņu laikā varēs noskatīties lirisko izrādi aktieru un operas dziedātāju izpildījumā. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Sab. transports Romā – 3 €)

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļa turpinājums uz Toskānu. Sjēna ir aktīva, skaista, noslēpumaina un mīklaina pilsēta. Ekskursiju turpināsim, apmeklējot vienu no 17 kontradas (contradi) rajoniem, kurās sadalīta pilsēta, kā arī redzēsim svarīgākas vietas: Muzeju, Biedrību, zirgu stalli, strūklaku un Baznīcu. Ieraudzīt un iemīlēt Sjēnu nav sarežģīti!
Vakars Montekatīni-Termē – unikāla termāla kūrortpilsēta Toskānas apkaimē, kas atrodas gleznainajā «Miglu ielejā» Valdinovole. Vakarā, kad būs brīvais laiks varēsiet doties pastaigā priežu mežā, apmeklēt operas izrādi Verdi teātrī, koncertu, izstādi, pavadīt vakaru muzikālajā kafejnīcā «Gambrinus» vai restorānā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Florenci. Iepazīšanās ar Florenci. Nevar noliegt, ka populārais Dena Brauna romāns «Inferno», kura darbība norit vairākās Itālijas pilsētās, ir aizraujošs. Viena no šīm pilsētām ir Florence. Ekskursijas laikā mēs atkārtosim romāna «Inferno» varoņu ceļu Florencē. Nesteidzīgi aplūkosim Florences ievērojamākās vietas, kas aprakstītas romānā. Ekskursija sāksies pie Vazari koridora, tālāk dosimies pāri «Vecajam tiltam» (Ponte Vecchio) un apmeklēsim Veco pili (Palazzo Vecchio). Pilī Jūs redzēsiet piecu simtu zāli, neskaitāmas freskas, un, protams, slaveno Dante pēcnāves masku. Tālāk dosimies pie Dante baznīcas, kur noritēja viņa laulības ceremonija, un atgriezīsimies pie Duomo un baptistērijas. Piedzīvosim, kā atdzimst grāmatas varoņi un romāns pārtop reālajā aizraujošo notikumu virknē. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz piekrasti Činkveterre – viena no vērtīgākajām Itālijas Ligūrijas piekrastes pērlēm. Tulkojumā no itāļu valodas Činkveterre (Cinque Terre) nozīmē «piecas zemes», pieci nelieli ciematiņi – Manarola, Vernaca, Kornilja, Riomadžore un Monterosso al Mare, kas izvietotas nelielajā Ligūrijas jūras piekrastes daļā. Slavenākais Činkveterres apskates objekts – Mīlestības ceļš, kas savieno Riomadžore un Manarolu. Ar šo taku, kuras garums ir vien divi kilometri, saistīta skaista leģenda par mīlestību, takas vidū atrodas piemineklis nelaimīgajiem mīlniekiem, kuri gāja bojā divu ciematu naida rezultātā. Varena uz klints sēdošā Neptūna statuja ar milzīgu gliemežvāku uz pleciem ir viens no ievērojamākajiem Činkveterres apskates objektiem. Brauciens ar kuģīti gar Činkveterre piekrasti.
Ceļš uz elitāro pilsētiņu Portofino. Portofino vilina nesteidzīgas, laiskas atpūtas cienītājus, šeit nav steigas, te valda miers un klusums. Mopasāns aprakstīja šo vietu tā: «Līdz šim nebiju piedzīvojis sajūtas, kādas mani pārņēma, ieraugot šo zaļo līci harmonijas un miera valstībā, kas tik lielā mērā kontrastē ar visām mūsu ikdienas steigas raizēm.» Ir tik patīkami iedzert kafijas tasīti centrālajā laukumā un izbaudīt nesteidzīgo Portofino dzīves ritmu. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Kuģis Činkve Terrē – 35 €)

8. diena
Brokastis viesnīcā. Neskatoties uz to, ka Itālijā ir daudz kolorītu pilsētiņu, Bergamo jāapmeklē obligāti, kaut vai tāpēc, ka šeit piedzima slavenais divu kungu kalps, viltnieks un blēdis Trufaldīno. Pilsēta iedalās divās daļās: lejasdaļā – mūsdienīga, administratīvais centrs un augšdaļā – vēsturiska un tūristiskā. «Augšējais» Bergamo, kas atrodas gleznainajā piealpu paugurā, aizrauj ar saglabājušos viduslaiku Itālijas pilsētas gaisotni: šaurās ieliņas, senatnīgas baznīcas, ēkas ar portikiem, ēnainie slēgtie pagalmi, un aiz katra pagrieziena paveras neatkārtojama lejā esošās ielejas panorāma. Vecais laukums (Piazza Vecchia) – Bergamo sirds – ir atzīts par vienu no skaistākajiem Eiropas laukumiem. Ekskursijas laikā apmeklēsim Svētajam Aleksandram veltīto Katedrāli, baznīcu Santa Marija Madžore, Atdzimšanas laikmeta arhitektūras pērli – slavenā Itālijas kondotjera Koleoni kapenes, uzkāpsim pilsētas tornī un pastaigāsimies pa pilsētas mūriem, kas saglabājušies kopš 15. gadsimta.
Ceļa turpinājums uz kūrortpilsētu Sirmione, kas atrodas pie Itālijas lielākā – Gardas – ezera. Mēs iesēdīsimies ērtajā kuterī un dosimies iepazīt unikālas apkārtnes apskates vietas. Attālākajā Sirmio pussalas galā atrodas pilsētas vizītkarte – leģendāra Katullas grota. Romiešu villas drupu komplekss, kur domājams dzīvoja dzejnieka Gaja Valērija Katulla ģimene, uzskatāmas par vienu no lielākajām senās Romas laika liecībām, kas saglabājušās Ziemeļitālijas teritorijā. Pēc brauciena kuterī dosimies uz vecpilsētu, nobaudīsim garšīgāko saldējumu pasaulē, pastaiga noslēgsies pludmalē. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Brauciens ar kuteri Sirmionē – 13 €)

9. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Vīni. Nebanālā Vīne – Vīnes pagalmu leģendas. Šaurās ieliņas, mājīgie pagalmi ar savu vēsturi, soliņi un laternas, bruņinieku rezidences paša Vīnes centrā, slepenās kāpnes, kas ved pie sakrālajiem pilsētas noslēpumiem. Vai tad tas nav īstais iemesls, kādēļ apmeklēt Vīni un izjustu patieso pilsētas garu? Vēlaties atklāt Austrijas galvaspilsētas noslēpumus? Ar gidu noiesim no trokšņainajiem tūristu maršrutiem un dosimies tur, kur pirms simts gadiem staigāja Gustavs Klimts un Stefans Cveigs, karietē brauca imperatore Sisī, kur mājīgajās Austrijas kafejnīcās viesojās Antons Čehovs un Nikolajs Gogolis. Dodieties pastaigā tur, kur Mocarts rakstīja savas mūžīgas operas, bet Teitoņu ordeņa bruņinieki kopš 12.gadsimta līdz mūsu dienām nes karogu: «Palīdzēt! Sargāt! Dziedināt!» Vīnes pagalmi – īstenās noslēpumu glabātuves. Tajos nav «jauninājumu», restauratori šeit nav cieņā. Šī ekskursija piedāvā unikālu iespēju doties citā dimensijā, kur it kā apstājies laiks. Šeit tiek glabāta pilsētas patiesā vēsture un sitās skaistās Vīnes sirds. Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Izbraukšanas vieta

Izbraukšana no Rīgas

Cenā iekļauts

  • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
  • Visas izbraukuma ekskursijas;
  • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā),
  • grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi

Papildus izmaksas:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Kruīzs pa Vēnecijas lagunu – 20 €;
– Vizinašanas ar gondolu – 120 €;
– Sv. Marka zvanu tornis – 8 €;
– Sab. transports Romā – 3 €;
– Kuģis Činkve Terrē – 35 €;
– Brauciens ar kuteri Sirmionē – 13 €

SVARĪGI !!!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

1 vieta autobusā 524.99 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 674.99 €
Piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 180 €
Foto